O kancelarii

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe i najwyższe kwalifikacje, co pozwala mi reprezentować moich Klientów nawet w bardzo trudnych i skomplikowanych sprawach. Kancelaria zajmuje się  obsługą prawną osób fizycznych, spółek kapitałowych i przedsiębiorców indywidualnych a także jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego.

W mojej pracy kieruje się profesjonalizmem, rzetelnością oraz starannością. Kancelaria którą kieruję jest nowoczesną, kreatywną i dynamiczną kancelarią adwokacką, która skutecznie rozwiązuje Państwa problemy. Zawsze zachowuje pełną dyskrecję w sprawach Klientów, podchodzę do każdej sprawy indywidualnie, zapewniając moim Klientom poczucie bezpieczeństwa. Praca jest moją pasją i zawsze w pełni angażuje się w każdą z powierzonych mi spraw.

Udzielam porad prawnych, reprezentuje przed sądami wszystkich instancji, instytucjami i organami administracji, przygotowuje opinie prawne, a także zapewniam stałą obsługę adwokacką.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach cywilnych (m.in. odszkodowania, o zapłatę, zasiedzenia, spadek służebności gruntowe i osobiste, podział majątku itp. ) oraz w sprawach rodzinnych (m.in. rozwód, alimenty, władza rodzicielska) i karnych.

Do obszaru praktyki Kancelarii należy także prawo pracy, ubezpieczeń społecznych oraz administracyjne.